Najłatwiejszy system wymiany akcesoriów do szlifierek kątowych: X-Lock - pierwszy na świecie Bosch dla profesjonalistów

alt

Zmień akcesoria szybko, łatwo i niezawodnie

X-LOCK jest najlepszym systemem do zmiany szlifierek kątowych. Pracuj łatwiej, szybciej i wydajniej - nie marnuj czasu, nie musisz już szukać narzędzi ani kluczy podczas zmiany akcesoriów. Ale jak dokładnie działa X-LOCK? Menedżerowie produktu Simon i Georg wyjaśniają ci nowy system X-LOCK i pokazują, dlaczego ten świat jest idealnym towarzyszem.
 
System wymiany tarcz X-LOCK Bosch  
X-TRA REWOLUCJA - Zmiana akcesoriów do szlifierek kątowych nigdy nie była łatwiejsza.

X-LOCK to nowy, 2-częściowy system wymiany, który umożliwia przełączanie akcesoriów do szlifierek kątowych jednym kliknięciem. Interfejs w kształcie litery X głowicy szlifierskiej i akcesoriów umożliwia łatwy i łatwy montaż . Pierwsze na świecie oprogramowanie Bosch Professional.
 
Twoje zalety w skrócie:
  • X-TRA CONVENIENT 
Łatwa wymiana akcesoriów do mielenia bez żadnych możliwych do zgubienia części lub dodatkowego wyposażenia - do 5 razy szybciej w porównaniu do konwencjonalnych rozwiązań.
 
  • X-TRA COMPREHENSIVE
Oferujemy szeroką gamę szlifierek i akcesoriów, aby sprostać wszelkim zadaniom.
 
  • X-TRA NIEZAWODNE
Akcesoria kierunkowe, takie jak tarcze diamentowe, nie mogą zostać nieprawidłowo zamontowane dzięki innowacyjnemu systemowi X-LOCK.
 

WPROWADZENIE SYSTEMU X-LOCK

Szlifowanie młynkiem płaskim
BRAK REWORKU

 

Nie ma nakrętki, która mogłaby przeszkadzać podczas pracy z szlifierkami kątowymi. Płaskie szlifowanie jest teraz możliwe, a powierzchnie nigdy się nie porysują. 

X-TRA CONVENIENT.

 

alt
PASUJE DO WSZYSTKICH

 

Prawie każde akcesorium X-LOCK pasuje do standardowych szlifierek kątowych. Z ponad 130 akcesoriami, na pewno wykonasz każdą robotę. 

X-TRA KOMPLEKSOWE.

 

alt
AKTYWNA ODPOWIEDŹ

 

Dźwiękowe "kliknięcie" oznacza, że ​​zawsze wiesz, że akcesorium jest solidnie przymocowane do narzędzia i możesz rozpocząć pracę z poczuciem spokoju. Nie jest konieczne ponowne rozpatrywanie. 

X-TRA NIEZAWODNY.