Szlifierka bezprzewodowa Milwaukee M12 Fuel 76 mm


Milwaukee M12 FCOT to bezprzewodowa uniwersalna szlifierka kątowa 12V o max. prędkość 20 000 obr./min. To poręczne narzędzie do cięcia stali, stali nierdzewnej, materiałów nieżelaznych, gipsu, cementu włóknistego, tworzyw sztucznych i ceramiki. Tarcza 76 mm zapewnia maksymalną głębokość cięcia wynoszącą 16,3 mm.

Milwaukee dodało nowe subkompaktowe narzędzie tnące z rodziny M12 Fuel - bezprzewodową szlifierkę kątową FCOT do stale powiększającej się oferty elektronarzędzi bezprzewodowych. M12 FUEL ™ 3" - trzy-calowe kompaktowe narzędzie w "ergonomicznym opakowaniu" umożliwiające cięcie wielu materiałów, zoptymalizowane pod kątem obsługi jedną ręką. Wyposażone zostało w bezszczotkowy silnik POWERSTATE ™. Szlifierka obracając się z prędkością 20 000 obr / min. zapewnia szybkie i dokładne cięcie. Unikalna funkcja obracania kierunku ruchu tarczy zapewnia użytkownikom najwyższą kontrolę i chroni jednocześnie przed odpadami w różnych pozycjach cięcia.

Dostępne tarcze tnące w zestawie


alt

Aby uzyskać maksymalną wszechstronność, szlifierka FCOT jest dostarczana z trzema tarczami w zestawie: tarczą do metalu, tarczą diamentową i tarczą z węglikiem.

  • Tarcza tnąca do metalu (4932464717) (stal, stal nierdzewna, miedź etc.)
  • Tarcza z węglikiem (4932464716) (płyty gipsowo-kartonowe, cement włóknisty, PCV i inne tworzywa sztuczne)
  • Tarcza diamentowa (4932464715) (płytki ceramiczne, porcelanowe)


 

 

Narzędzie do wycinania Milwaukee M12 FCOT FUEL ™ do szybkiego cięcia w różnych materiałach. Z obrotem do przodu i do tyłu, aby odciągnąć śmieci od użytkownika. Zoptymalizowany pod kątem obsługi jedną ręką, zastępuje narzędzia wymagające 2 rąk podczas cięcia. Ergonomiczna, wbudowana konstrukcja zapewniająca kontrolę i lepszą widoczność. Istnieje również oświetlenie robocze LED, które oświetla powierzchnię roboczą. Zastępuje szlifierkę kątową do cięcia płytek, pręta gwintowanego, szyn typu uni-strut i kabli.