Informacje o sklepie

Data opublikowania:
Logo sklepu Pasja Koszalin Elektronarzędzia

Z PASJĄ DO NARZĘDZI...


PHU Pasja Koszalin Elektronarzędzia - o firmie

 

Mamy przyjemność powitać Państwa na stronie internetowej P.H.U. PASJA Mariusz Gajewski. Już od ponad 17 lat służymy Państwu pomocą oraz fachową obsługą w sprzedaży profesjonalnych elektronarzędzi i narzędzi ręcznych, a od 2007 działamy również w formie sklepu internetowego. Zaopatrzenie firm i przedsiębiorstw w narzędzia to nasza domena, usprawnianie procesów związanych z nimi to nasza PASJA!
 

altDlaczego my?Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Pasja Mariusz Gajewski z siedzibą przy ul. Różana 1C w Koszalinie (75-220) prowadzi działalność od 01.05.2004r. na podstawie wpisu do ewidencji nr 34464 wydanego przez Prezydenta Miasta Koszalin. Posiadamy lokal własnościowy o powierzchni 300m2 przy ul. Różanej 1C w Koszalinie, w którym znajduje się nasz salon sprzedaży. Na dzień 05-05-2021r. w firmie pracuje 16 osób.
 

Oferujemy darmową dostawę produktów już od kwoty 299 zł. brutto. Współpracujemy z wieloma producentami narzędzi i osprzętu dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować szeroki wybór asortymentu dla naszych klientów zapewniając przy tym wysoką jakość produktów. Oferujemy bardzo dobre warunki handlowe oraz atrakcyjną ofertę cenową dla naszych stałych klientów. Organizujemy wraz z naszymi partnerami pokazy i prezentacje narzędzi w firmach i zakładach produkcyjnych, zajmujemy się pozyskiwaniem narzędzi na testy, a to wszystko po to aby zapewnić klientowi możliwie najlepiej dobrane rozwiązanie do danego problemu.

 
O firmie Pasja Koszalin
 
Darmowa dostawa
 
Darmowa dostawa online
 
Duży wybór elektronarzędzi
 
Sprawdź opinie o naszym sklepie
 
 
facebook
 
youtube
 
instagram


 
Wiertła - Pasja KoszalinWspółpracaObsługujemy wiele znanych przedsiębiorstw, między innymi:

alt
- Volkswagen Poznań - producent samochodów;
- MAN - producent autobusów i pojazdów ciężarowych;
- Solaris - producent autobusów i pojazdów szynowych;
- Swedwood Golblat Goleniów - producent mebli IKEA,
- Yacht Serwis - producent jachtów
Sunreef Yachts - światowy lider w budowie luksusowych personalizowanych jachtów i wiele innych.


Wiele światowych - cenionych marek


 

alt

 


Oferta asortymentowa firmy Pasja to prawie 10.000 tysięcy produktów oferowanych w salonie oraz w sklepie internetowym pod znanymi markami jak: Metabo, Facom, Bahco, Dormer, Festool, WIHA, Milwaukee, AEG, Mirka, STARCKE, Beta, FAR, Proxxon, Knipex, Celma, Makita, Bondhus, Clou, Dimar, Fanar, 3M, Irwin, Irimo, Indasa, Jonnesway, KENNEDY, Klingspor, Norton, NEO, Pferd, SHINANO, Stanley, Wolfcraft, Nederman, PEVA oraz wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu doradztwa lub wyceny osprzętu.
 

 

Certyfikat Festool za największe obroty Pasja Koszalin    Certyfikat partnerstwa Bosch Pasja Koszalin    Bridgestone Certyfikat ocena jakości dostaw Pasja KoszalinZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Milwaukee - zestawy narzędzi