Wysyłka

Data opublikowania:

Koszty dostawy

Zamówione produkty dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszty transportu uzależnione są od masy przesyłki (łączna masa towaru wraz z opakowaniem w kg).

Standardowe przesyłki do 30kg:

Kurier bez pobrania: 28,00zł
Kurier z pobraniem: 38,00zł

Przesyłki gabarytowe - paleta DPD powyżej 30kg: 170,00 zł
 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie.
Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy, aby nie przyjmować przesyłki, po czym niezwłocznie skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 662 288 994

Czas dostawy


Każdy z oferowanych przez nas produktów posiada swój przybliżony termin wysyłki.

Zazwyczaj są to 3 dni robocze. W przypadku, gdy produkt ze statusem dostępności np. "3 dni robocze" znajduje się na naszym magazynie, wysyłka odbywa się niezwłocznie w ciągu 24h po złożeniu zamówienia.

99% paczek wysyłanych przez nas za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD dociera do adresata na drugi dzień.


O terminie realizacji zawsze informujemy indywidualnie po złożeniu zamówienia. W przypadku kiedy w zamówieniu znajdują się towary z różnymi czasami realizacji, o dacie wysyłki zamówienia decyduje produkt z najdłuższym czasem realizacji. Zdecydowana większość zamówień realizowana jest w terminie do 5 dni roboczych.

Termin otrzymania zamówienia = czas przygotowania wysyłki + czas dostawy

Zamówienia można również odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy w Koszalinie. O zrealizowaniu zamówienia i możliwości odbioru poinformujemy wówczas za pośrednictwem e-maila.

W przypadku otrzymania zamówienia na towar o ograniczonej dostępności lub spodziewanej dostawie, kontaktujemy się z klientem w celu potwierdzenia dłuższego oczekiwania na towar lub ewentualnie jeśli to możliwe dobieramy odpowiedni zamiennik do produktu.