Szukaj w

Inne / Typ

Kategorie

A-6212N-KL

WIERTARKA PNEUMATYCZNA L/P 13 mm / 800 obr/min. Asta A-6212N-KL

Kod produktu: TECH A-6212N-KL EAN: 5901583516436
Ocena: 0/5
Zobacz opinie: (0)

Cechy produktu

    Symbol
    A-6212N-KL
    Gwarancja:
    12 miesięcy
    Minimalna ilość zamówienia
Cena brutto 512,36 PLN Poprzednia cena: 677,73 PLN Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 512,36 PLN
1 szt. W magazynie
28,00 PLN Koszty dostawy
Od ręki Wysyłka
W razie pytań napisz sklep@pasja.koszalin.pl
Zamów do 14:00, a wysyłkę zrealizujemy dzisiaj!

Opis produktu

  • łagodny płyny start
  • obroty prawe-lewe
  • niski poziom hałasu
  • obudowa kompozytowa ” ciepły dotyk ” , pewny chwyt
  • uchwyt samozaciskowy
  • budowa modułowa – ułatwia konserwację i naprawy

ModelUchwyt wiertarskiWatObroty (obr/min)Długość całkowita (mm)Masa (kg)Poziom hałasu (dB)Zużycie powietrza (l/min)Poziom wibracji m/s
A-6212N-KL133208002451.40791002.5

Cechy produktu

Kod produktu
TECH A-6212N-KL
Symbol
A-6212N-KL
Gwarancja:
12 miesięcy
Minimalna ilość zamówienia

Opinie (0)

Zapytaj o towar

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Poleć produkt znajomemu

Zapisz się do newslettera i zyskaj 20zł rabatu!

Bądź na bieżąco z promocjami oraz informacjami o nowych produktach.

Kod rabatowy jednorazowego użytku na zakup produktów o minimalnej wartości 350 zł

Logistyka:

Płatności: