wyszukiwanie zaawansowane
1 » Stahlwille2

Filtrowanie

Mobilny Warsztat Festool

  • Festool promocja MW1000

Kontakt

Najlepiej oceniane

Zestaw fajny i przemyślany. Jedynie nie potrzebne są nasadki calowe. W te miejsce mogłyby być nasadki torx.
Ocena produktu 4/5

Stahlwille

Stahlwille

NARZĘDZIA STAHLWILLE - INNOWACJA OPARTA NA TRADYCJI


Od ponad 150 lat marka STAHLWILLE jest symbolem nieustannego dążenia do perfekcji. Założyciel firmy, Eduard Wille, przedstawił wiodącą zasadę, którą od tego czasu konsekwentnie stosują ich pracownicy: opracowywać i produkować najlepsze możliwe narzędzia dla i z klientem.

alt

"MADE IN GERMANY" OD 1862 ROKU


Na długo przed tym, jak "Made in Germany" zostało użyte jako gwarancja jakości, Eduard Wille uznał, że najwyższy możliwy do osiągnięcia poziom jakości był kluczem do rozwoju i produkcji żywności. W lokalu firmy w Wuppertal-Cronenberm ustawił jedną z najnowocześniejszych kuźni narzędziowych w Europie. Produkty wykonane przez niego i jego zespół szybko przyniosły im doskonałą reputację.
 

BEZKOMPROMISOWOŚĆ W ZAKRESIE PRODUKCJI


Jako jedno z niewielu przedsiębiorstw w branży narzędziowej, STAHLWILLE posiada zakład produkcyjny wyłącznie w Niemczech. Uważają, że tylko tutaj mogą zagwarantować przestrzeganie ich ambitnego celu w zakresie jakości: każdy pojedynczy produkt musi przekraczać wymagania określone w normach. STAHLWILLE opracowuje i produkuje swoje narzędzia, wykorzystując najnowocześniejsze procesy w trzech lokalizacjach w Niemczech.
 

STAHLWILLE DZISIAJ

  • Innowacyjne narzędzia 100% Wyprodukowane w Niemczech
  • Więcej niż 600 wysoko wykwalifikowanych pracowników
  • Eksport do ponad 90 krajów na całym świecie

NAGRADZANA TECHNOLOGIA


Zaangażowanie STAHLWILLE w jakość jest odzwierciedlone w kilku nagrodach - jedną z nich jest zwana "iF Design Award" otrzymana w kategorii wzornictwo przemysłowe. STAHLWILLE została wyróżniona tą nagrodą trzy razy: w 2011, 2013 i 2014 roku. W 2015 roku firma została również nominowana do nagrody "German Design Award".
alt

 


Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Wybrane produkty promocyjne

12345
regulamin sklepu internetowegoPayeezy Płatności online
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl