wyszukiwanie zaawansowane
1 » Irimo2

Filtrowanie

Mobilny Warsztat Festool

  • Festool promocja MW1000

Kontakt

Irimo

Irimo Irimo to marka narzędzi powstała w Kraju Basków (Hiszpania) w 1930r. Początkowo dostarczała rozwiązania techniczne dla fabryk cementu by już niedługo po tym rozszerzyć działalność do produkcji zaawansowanych narzędzi, części samochodowych dla przemysłu motoryzacyjnego.

W latach czterdziestych, pomimo trudnej dekady, IRIMO prężnie rozwijało swój asortyment, wymyślając ciężki klucz nastawny Irimo, który górował nad wszystkimi innymi. Został on później doceniony na skalę międzynarodową gdzie w latach 50-tych zdobył Złoty Medal na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Brukseli.

Dzisiaj Irimo kontynuuje pracę nad zobowiązaniem, aby dostosować się do nowych wyzwań rynku w zakresie narzędzi ręcznych dla profesjonalistów.
Marka Irimo podobnie jak Bahco należy do koncernu Snap-On. SNA Europe jest czołowym paneuropejskim producentem narzędzi ręcznych i pił, stanowiącym część Snap-on Incorporated.
 
Logo producenta narzędzi ręcznych Irimo na przestrzeni lat

"Projektujemy i produkujemy narzędzia i piły dostosowane do najbardziej wymagających profesjonalistów, koncentrując się na naszym wzornictwie na innowacjach, wydajności i ergonomii. Jako innowatorzy od ponad 165 lat wprowadziliśmy najbardziej zaawansowane narzędzia na świecie i sprzedajemy za pośrednictwem dystrybutorów, z którymi budujemy długoterminowe partnerstwa. Produkty Irimo są wytwarzane w większości w naszych własnych fabrykach zlokalizowanych w Europie i na całym świecie i oferowane przez naszych dystrybutorów partnerskich profesjonalistom. Aby zapewnić naszym partnerom narzędzia najlepszej jakości, dzielimy się w całej organizacji wspólnymi wartościami dotyczącymi bezpieczeństwa, jakości i etyki."

Wszystkie narzędzia ręczne marki Irimo podlegają dożywotniej gwarancji, na wszelkie wady i defekty powstałe podczas produkcji. Elektronarzędzia elektryczne i pneumatyczne obejmuje 12 miesięczny okres gwarancyjny (dla użytkowników profesjonalnych - firmy) oraz 24 miesiące dla osób prywatnych.
 


Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Wybrane produkty promocyjne

12345
regulamin sklepu internetowegoPayeezy Płatności online
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl